wtorek, 17 kwietnia 2012

oferta pracy

Na dzisiejszych targach największym zainteresowaniem cieszyła się oferta firmy OPTEAM, rekrutującej pracowników do huty zlokalizowanej na terenie Finlandii.
Z informacji uzyskanych na stoisku dowiedzieliśmy się, że w pierwszej kolejności będą rozpatrywane podania osób, które posiadają komunikatywną znajomość języka angielskiego, jednak osoby, które tej znajomości nie maja również mogą złożyć aplikacje.
Więcej informacji można uzyskać w siedzibie firmy na ul. Chorzowskiej 50 w Katowicach oraz na stronie internetowej firmy kliknij tutaj

 TREŚĆ OGŁOSZENIA

OPTEAM
Opteam Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą rekrutacyjną z kapitałem fińskim, która poprzez siec 31 biur, zlokalizowanych w Finlandii, Polsce, na Słowacji i na Filipinach świadczy usługi rekrutacji, doradztwa personalnego oraz leasingu personalnego w różnych sektorach gospodarki. Jesteśmy nowoczesną firmą rekrutacyjną, która działa zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej. Jedną z naszych najważniejszych reguł jest stosowanie zasad etyki. Wysokich standardów postępowania oczekujemy zarówno od siebie, jak i od naszych partnerów.

Obecnie dla jednego z naszych fińskich Klientów - firmy, działającej w branży przemysłu ciężkiego poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK HUTY
Miejsce pracy: FINLANDIA, Tampere

OPIS STANOWISKA:
Do obowiązków na wskazanym stanowisku należą czynności związane z przygotowaniem form do odlewów, formowanie oraz szlifowanie odlewów.
Odlewy o wadze do 1000 kg
Praca na 3 zmiany
Obsługa wózka widłowego, suwnicy

WYMAGANIA:
 - Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - minimum 5 lat
 - Umiejętność czyszczenia i szlifowania odlewów, żłobienia Co2, wytapiania
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny

OFERUJEMY:
- Stale zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę
- Stawki: 11,32 € brutto/godz + dodatki
- Kontrakt: 8 miesięcy z możliwością przedłużenia na stale oraz podwyżką wynagrodzenia informacje dodatkowe:
- zakwaterowanie: 300 €/ miesiąc, na koszt pracownika
- przelot na koszt pracownika
REKRUTACJA:
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie: CV ze zdjęciem na adres: praca@opteam.fi z dopiskiem w temacie: targi pracy/huta/2012

OPTEAM POLAND Sp.Z o,o. jest agencją zatrudnienia działającą na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje Zatrudnienia o numerze certyfikatu 4458.
Prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

4 komentarze :

  1. Finlandia to je to ! ale zimno,dziękujemy p.Karkosik że muszemy się po świecie tułać,polska to bardzo dziwna kraj

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje prezesom Huty za to że nasi mężowie, narzeczeni, ojcowie, zmuszeni zostali do opuszczenia własnych Rodzin i kraju w poszukiwaniu pracy by móc zapewnić jako taki byt swoim dzieciom.... Jedni lecą na zakupy do Mediolanu czy wczasy na Bali inni musza np w Finlandii szukać pracy i chleba....Wszyscy macie na rękach łzy,głód i los naszych Rodzin i Dzieci pozbawiacie ich Ojców, którzy uczciwie pracowali na wasze majątki... Mam nadzieję że powiedzenie "Fortuna kołem się toczy" dotknie i was i poczujecie jak wielką krzywdę wyrządziliście TYM BOHATERSKIM HUTNIKOM i ich Rodzinom

  3. NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!

  4. znaczy się ze nic bym nie ujela i nic dodala(zjada litery)